VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
Fs9 için AI-Trafik Eklentisi Arıyorum Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

Fs9 için AI-Trafik Eklentisi Arıyorum

+2
pilot
Tamer Öztürk
6 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Tamer Öztürk
Department
Moderator

DepartmentModerator
Tamer Öztürk

Fs9 için AI-Trafik Eklentisi Arıyorum Empty
MesajKonu: Fs9 için AI-Trafik Eklentisi Arıyorum   Fs9 için AI-Trafik Eklentisi Arıyorum EmptyÇarş. 22 Ocak 2014, 21:30

Merhaba,
Simülatörümü gerçekçi hale getirmek için sizlerden eklenti önerisi rica ediyorum.Sadece Türkiyedeki şirketler olsa yeter misalen Atlasjet,Thy,Pegasus,Anadolujet gibi.İşin aslı offline trafikleri pek kullanma taraftarı değil fakat başka amaçla kullanacağım bu eklentiyi.Bu eklenti de en önemli nokta boyamaların güncel ve gerçeğe uygun olmaları.Bu eklenti ile Vatsim de uçarken gerçek boyamaları ile göreceğim.Fsinn platformu default veri tabanını kullanıyor.Örneğin Pegasus B738 uçağını, Default B734 olarak görüyorsunuz.
Yani bu eklentiler aslında bir uçak eklentisi gibi olacak yani standart model,sound,texture gibi dosyaları olacak.Umarım derdimi anlatabilmişimdir.
Sevgiler
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Fs9 için AI-Trafik Eklentisi Arıyorum   Fs9 için AI-Trafik Eklentisi Arıyorum EmptyPerş. 23 Ocak 2014, 00:55

Tam üzerine bastınız Tamer hocam. Umarım yazacaklarım işinizi görür.
Geçen günkü bir mesajımda; "-Şu an 2013-2014 Turkey AI plan ve Güncel AI uçaklarının çalışmaları ile uğraşıyorum. Mustafa Adlin hocamın güncellediği tüm AI havayolları uçaklarını da gözden geçiriyorum! " diye yazmıştım. Ne kadar (neleri) yapmışık, neler kalmış.. bir bakayım hemen yazıyorum...
- Uçakların hepsinin boyaması da günceldir!..
- Hem Fs9, hem de FsX için hazırlanıyor!...FsX için olanlar, "Prepar3d" ile de kullanılabilir sanırım. Bu, Emin hocamın testlerinden sonra doğrulanabilir. göz_kırpma

....baktım, yazıyorum..
Yapılanlar, hazır olanlar:(exe ile yükleme hazırlığı olacak)
AnadoluJet_FP_013-014
AtlasJet_FP_013-014
BoraJet_FP_013-014
Corendon_FP_013-014
Freebird_FP_013-014
OnurAir_FP_013-014
Pegasus_FP_013-014
SunExpress_FP_013-014
Turkish Air_FP_013-014
Turkish CARGO_FP_013-014
ULS-Cargo_FP_013-014

Yapılacaklar: (Aceleye gerek yok, hatasız olması için sabırla beklemek gerekiyor..)
MNG Cargo_FP_013-014
My Cargo_FP_013-014
Tailwind_FP_013-014

Hepsi bittiğinde tek bir konudaki mesaj içinde ayrı ayrı ve altalta paylaşacağım. İsteyen istediği havayolları AI paketini indirebilecek.

Saygılar ve sabırlar!...
(Merak edenlere; "-Ne zaman biterse o zaman paylaşılacak." özelden lütfen zaman sormayınız!..) Ölüm olur, hastalık olur... bakın geçen bir vefat yaşadık..
Aslında bunları, "-Ne zaman biter? sorularına muhatap olmamak ve rahatsız edilmemek için yazmayacaktım ama, bu konuya yerinde cevap vermek amacı ile sadece hazırlanan bir çalışmayı bildirmek istedim.

-
orhanyavuz
ADMIN
Orgnztor Manager

ADMINOrgnztor Manager
orhanyavuz

MesajKonu: Geri: Fs9 için AI-Trafik Eklentisi Arıyorum   Fs9 için AI-Trafik Eklentisi Arıyorum EmptyPerş. 23 Ocak 2014, 10:40

Pilot hocam şimdiden teşekkür ederim.Sabırla bekliyoruz.

Not : şu an evdeyim boyama konusunda yardım lazım olursa ben hazırım.

Saygılar
Emin Yilmaz
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR
Emin Yilmaz

MesajKonu: Geri: Fs9 için AI-Trafik Eklentisi Arıyorum   Fs9 için AI-Trafik Eklentisi Arıyorum EmptyPerş. 23 Ocak 2014, 13:33

Kolay gelsin hocam. Basit is degil bunlar. FsX uyumlu dosyalar P3d ile de buyuk ihtimalle calisir ama tabiki test ederim nacizane.
Ahmet Salih
Vaps-Supervisor

Vaps-Supervisor
Ahmet Salih

MesajKonu: Geri: Fs9 için AI-Trafik Eklentisi Arıyorum   Fs9 için AI-Trafik Eklentisi Arıyorum EmptyPerş. 23 Ocak 2014, 13:46

Okulum olduğu için çok sık foruma giremiyordum...Konuyu yeni gördüm. Kolay gelsin Pilot Hocam! Sabırsızlıkla bekliyoruz!.. İşte_BU! 
Tamer Öztürk
Department
Moderator

DepartmentModerator
Tamer Öztürk

MesajKonu: Geri: Fs9 için AI-Trafik Eklentisi Arıyorum   Fs9 için AI-Trafik Eklentisi Arıyorum EmptyPerş. 23 Ocak 2014, 22:14

Merhaba Pilot hocam, Benim için en önemlileri gerçek hayatta olan Atlasjet ve Pegasus filosunun uçakları.Şimdiden kolay gelsin.Benim için acelesi yok.Sevgilerimle
Tamer Öztürk
Department
Moderator

DepartmentModerator
Tamer Öztürk

MesajKonu: Geri: Fs9 için AI-Trafik Eklentisi Arıyorum   Fs9 için AI-Trafik Eklentisi Arıyorum EmptyPerş. 23 Ocak 2014, 22:15

Linki vermeyi unuttum, Mesajı düzenleyemediğim için buradan veriyorum tekrardan.
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Fs9 için AI-Trafik Eklentisi Arıyorum   Fs9 için AI-Trafik Eklentisi Arıyorum EmptyCuma 24 Ocak 2014, 18:29

Teşekkürler Tamer hocam, linki biliyorum. Dikkat ettiyseniz hepsi B738w. uçağı. Yani biz de tescilleri planların satırlarına işledik. Bizler uçarken yanımızdaki AI güncel uçakları son güncel boyaması ile göreceğiz ve "CTRL+SHIFT+Y" kombinasyonu ile de AI uçakların üzerinde beliren uçak bilgilerinden tescillerini de görebileceğiz. Saygılar.

orhanyavuz demiş ki:
Pilot hocam şimdiden teşekkür  ederim.Sabırla bekliyoruz.
Not :  şu an evdeyim boyama konusunda  yardım lazım olursa ben hazırım.
Saygılar
Teşekkürler Orhan hocam. Sağolsun Mustafa Adlin hocamız bir süre önce bütün hepsini yeni boyamaları ile güncelledi. Testlerimde ve güncel boyama araştırmalarımda ufak-tefek hatalı taraflarını da düzeltiyoruz. Örneğin; bazılarında (daha çok FAIB'te çıkıyor..) geceleyin AI uçak 10.000 ft.te uzun landing farları söndürdüğünde tüm ışıklar sönüyordu. Bunu "?????_L.bmp" texturelerindeki ALFA kanallarını onararak hallediyoruz. Buna benzer ufak hatalar oluyor tabi.. Farklı farklı AI-yapımcılarının onca uçak boyamalarını test etmek ve elden geçirmek kolay değil. Üstüne bir de planlardaki tescillere göre boyamaları hazırlamak, planları halletmek saç yolduruyor.
Tekrar herkese teşekkürler..

İki paket kaldı. My cargo ve MNG Cargo.Uçak boyamaları, sağolsun Mustafa hocamızın ve farklı güncel boyamalar için Googledaki araştırmaların sayesinde hazır...
Paketleri sabırla bekleyeceğiz...
Bu arada FsX ve P3D için tek bir paket test edildiğinde dahi bir sonuca varabiliriz.

Saygılar, sevgiler..
Tamer Öztürk
Department
Moderator

DepartmentModerator
Tamer Öztürk

MesajKonu: Geri: Fs9 için AI-Trafik Eklentisi Arıyorum   Fs9 için AI-Trafik Eklentisi Arıyorum EmptyCuma 24 Ocak 2014, 18:58

Pilot hocam hepsi b738 degil a320 ve a320 sharklet var.Bu arada pegasus havayollarinin kisa bir sure sonra airbus a verdigi siparislerden a320 sharkleti teslim alacak kuyruk tescili ise tc-dcc idi yanilmiyorsam.
Mustafa Adlin
MODERATOR

MODERATOR
Mustafa Adlin

MesajKonu: Geri: Fs9 için AI-Trafik Eklentisi Arıyorum   Fs9 için AI-Trafik Eklentisi Arıyorum EmptyC.tesi 25 Ocak 2014, 01:25

Birkaç siteye baktım AI Traffic Airbus A320 Sharklets boyamaları var. İsterseniz Pegasus repaint yapabilirim pilot hocam.

Birde FAIB de var. Sharklet yazıyor fakat dosyaları indirdim ama sharkletli textureleri göremedim.
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Fs9 için AI-Trafik Eklentisi Arıyorum   Fs9 için AI-Trafik Eklentisi Arıyorum EmptyC.tesi 25 Ocak 2014, 01:35

Sağolasın Mustafa hocam. Tamer hocama da teşekkürler bilgi için. Yalnız.. hem FAIB'de sharklet texturesini bulamamışsınız, hem de biraz önce Peter hocamın Pegasus planları konusuna yazdığım gibi, sharkletli yeni A320_Pegasus boyaması elimizde olsa ve pakete de eklesek dahi, şu an için A320'lerin güncel uçuş planları yok. Bu nedenle bir sonraki planları beklemekte fayda var.
Ancak, Mustafa hocam... isterseniz ve zamanınız da varsa, şimdiden Pegasus A320 (sharletli) texture bulabilirseniz, boyamaya başlayabilirsiniz. Sanırım sitemizde birkaç yerde GERÇEK fotoları da vardı. Bu fotoları örnek alarak boyayabilirsiniz. Daha sonra gelecek olan güncel uçuş planları için hazır olabilir.
Saygılar arkadaşlar.
orhanyavuz
ADMIN
Orgnztor Manager

ADMINOrgnztor Manager
orhanyavuz

MesajKonu: Geri: Fs9 için AI-Trafik Eklentisi Arıyorum   Fs9 için AI-Trafik Eklentisi Arıyorum EmptyC.tesi 25 Ocak 2014, 10:09

pilot demiş ki:
şimdiden Pegasus A320 (sharletli) texture bulabilirseniz, boyamaya başlayabilirsiniz..

Hocam benim boyadığım pegasus vardı.
Saygılar

Fs9 için AI-Trafik Eklentisi Arıyorum L3uy

Fs9 için AI-Trafik Eklentisi Arıyorum D73y
Mustafa Adlin
MODERATOR

MODERATOR
Mustafa Adlin

MesajKonu: Geri: Fs9 için AI-Trafik Eklentisi Arıyorum   Fs9 için AI-Trafik Eklentisi Arıyorum EmptyC.tesi 25 Ocak 2014, 10:37

Pilot hocam Pegasus filosunda 4 Airbus gözüküyor bunların ikisi teslim edilmiş. (TC-DCA ve TC-DCB) Diğer ikisi hakkında herhangi bir bilgi yok. (TC-DCC ve TC-DCD)
     TC-DCA ve TC-DCB nin planlarını buldum. Tabi doğruysa kahkaha

"[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sitesine girdikten sonra "Aircraft Registration, airline or hexit code" a tıklayıp oradaki boşluğa uçağın tescilini yazarsanız uçağın yaptıkları uçuşlar gözüküyor.

---------------------------------------

Orhan hocam teşekkürler fakat AI-trafik olarak AI-Sharkletli Airbus arıyoruz
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Fs9 için AI-Trafik Eklentisi Arıyorum   Fs9 için AI-Trafik Eklentisi Arıyorum EmptyPaz 26 Ocak 2014, 02:25

Bilgi için teşekkürler Mustafa hocam. 4 adet A320(sharletli) filoda bulunduğundan bunları tescilsiz olarak BİR ADET boyama yapabilirseniz (tabi AI olarak uçağı bulunabilirse..) şimdiden hazır olur. Uçak texturesi TEK olacak, 4 adet tescili ise Flightplan.txt'sine uygularız.
Niye tescilsiz?..diyen arkadaşlarımıza.. Aynı tip ve aynı model uçaktan bir filoda 2-3 adet ve üzeri sayıda varsa, uçak boyamalarına tsecil uygulamıyoruz. Çünkü bir filoda 40-50 adet farklı tescilli aynı tip ve model uçak olduğunu düşünürsek, AI paketine her  "texture.????" klasöründen 40-50 adet eklemek lazım ve sadece bir havayolunun AI-paket boyutu 50-60 mb.ı bulacaktır ve haliyle FS'deki Frame sadece bir pakette dahi müthiş düşecekti. Ancak tescilleri "Flightplan.txt" deki her uçağın plan satırındaki AC#den sonraki sıraya tescil harflerini uyguladığımızda tesciller, uçak boyamalarında değil, FS'de AI uçaklar üzerinde beliren bilgi yazılarında görülüyor. Böylelikle hem texture yoğunluğundan oluşan paket boyutundan, hem de Frame kaybından kurtuluyoruz. Bu anlamda bitirdiğimiz AI-paketlerin boyutlarına gelişigüzel baktığımda; en fazla büyük boyut 10-12mb.,en küçük boyut ise 3-4mb.. Bu boyutlardaki AI paketlerin Frame'e etkisi olmayacak ve FS akıcı şekilde kullanılacaktır. Tabi, tüm AI-Turkey paketini kullanıldığında (120mb. tahmini) AI-trafiğin yoğun olduğu gün ve saatte denk gelirse haliyle büyük havaalanlarında (örnek LTBA'da) Frame'de az bir düşüş yaşanabilir.
Plan paketlerini hazırlarken en öncelikle düşündüğümüz Frame idi. Bunun için her paketteki uçağın texture klasöründe sadece iki adet BMP dosyası olmasına dikkat ettik. Ayrıca, texturelerin hem Fs'deki görsellik açısından tatmin etmesi için hem de boyutunun en düşük seviyeye getirmek için çaba sarfettik. Örneğin Mustafa hocamın boyadığı texturelerin "?????_T.bmp" (gündüz textureleri) hem flu(sisli), hem de 683kb. boyutunda idi (Orijinalleri de böyleydi). Kontrollerim esnasında sıraları geldikçe bunları hem net, hem de boyutunu 513kb.'a getirdim.
Mustafa hocam, altta resmini verdiğim benim "DXTBmp" arayüzümün sağ tarafındaki "MipMap" alanındaki kutucukları böyle yaparsanız, "DXT1" seçeneğinde kayıt ederken hem net , hem de boyut 513kb. olur. Tabi, 1024*1024 pixelli resimlerde. Sanırım sizdeki BİRİ işaretli. Resimdeki gibi olması gerekiyor.
Fs9 için AI-Trafik Eklentisi Arıyorum AuY1Ctq
Yine bunun gibi orijinal yapımcının yaptığı ile gece texturelerinin ( "????_L.bmp" ) boyutlarını 1024'den 512*512 pixel'e düşürdüm ve boyutları 217kb. 'a geldi. Aynı zamanda FAIB gibi birkaç yapımcının gece texturelerindeki ALFA kanallarındaki hataları da düzelttik. Bütün bunlar hep, hem görselliğin hem de Frame'in iyi olması için yapılan tadilatlar..
Bir hatırlatma daha;  ( "????_L.bmp" ) gece AI-texturelerini 512*512 kb. ve "DXT3" ile kayıt yapmamız gerekiyor. Şayet "DXT1" ile kayıt yaparsak; uçağın kabin ve Landing ışıkları hak getire...
AI-Gündüz textureleri; 1024*1024pixel - "DXT1" ile
AI-Gece textureleri ise; 512*512pixel - "DXT3" ile kayıt yapılması gerekiyor.

Saygılar.

---
Bu arada, daha önce plan satırı olmayan AZP için flightradar sitesinden aldığım uçuş güzergâhları listesinden plan yapmak için tam 1.5 günümü harcadım. Bu nedenle 4 uçağın planını yapmak için az kalan ömrümün en az bir haftasını bunlara vermek istemediğimden kahkaha A320w için gelecek olan planları beklemek taraftarı olalım derim?. göz_kırpma
Tamer Öztürk
Department
Moderator

DepartmentModerator
Tamer Öztürk

MesajKonu: Geri: Fs9 için AI-Trafik Eklentisi Arıyorum   Fs9 için AI-Trafik Eklentisi Arıyorum EmptyPaz 26 Ocak 2014, 08:18

Pilot hocam bir onceki mesajimda yanlis yazdim kusura bakmayin duzeltiyorum.Pegasus filosunda a320 sharklet ve b738 var.TC-DCA,TC-DCB ve filoya yeni katilacak olan TC-DCC olmak uzere 3 airbus var.Pegasus havayollarinin resmi sitesine bakabilirsiniz yinede.Saygilar
Mustafa Adlin
MODERATOR

MODERATOR
Mustafa Adlin

MesajKonu: Geri: Fs9 için AI-Trafik Eklentisi Arıyorum   Fs9 için AI-Trafik Eklentisi Arıyorum EmptyPaz 26 Ocak 2014, 13:01

Anladım pilot hocam. Şuanda İstanbuldayım. Şubatın 6 sında dönecegim. Dönünce başlar ve aynı gün içerisinde size gönderirim.

Tamer hocam planespottersda 4 airbus gözüküyor. Yanlış mıdır?
Tamer Öztürk
Department
Moderator

DepartmentModerator
Tamer Öztürk

MesajKonu: Geri: Fs9 için AI-Trafik Eklentisi Arıyorum   Fs9 için AI-Trafik Eklentisi Arıyorum EmptyPaz 26 Ocak 2014, 13:43

En dogru bilgiyi Ali Camat hocamiz verecektir ogrenip size tekrar donecegim.
Tamer Öztürk
Department
Moderator

DepartmentModerator
Tamer Öztürk

MesajKonu: Geri: Fs9 için AI-Trafik Eklentisi Arıyorum   Fs9 için AI-Trafik Eklentisi Arıyorum EmptyPaz 26 Ocak 2014, 15:16

Merhaba, Biraz önce Flypgsva'dan yanıt aldım ve benim dediğimi doğruladılar.Buna göre en son gelen uçak TC-DCC dir.Yani Pegasus filosunda TC-DCA,TC-DCB ve TC-DCC olmak üzere 3 adet A320 Sharklet vardır.Bilginize.Kolay gelsin
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Fs9 için AI-Trafik Eklentisi Arıyorum   Fs9 için AI-Trafik Eklentisi Arıyorum EmptyPaz 26 Ocak 2014, 15:21

Teşekkürler Tamer hocam. Yeni A320'li planlar yapıldığında bu tesciller mutlaka planlara işlenecektir.
Zaten Mustafa hocam bir adet tescilsiz A320 AI-Pegasus uçağı boyayacağı için tescilleri boyamaya değil, Flightplandaki satırlara ekliyoruz. Daha sonra TC-DCD veya TC-DCE de filoya alınsa dahi onları plana eklemek kolay.
Tekrar teşekkürler hocam. +thanks
Boyama için de Mustafa hocama şimdiden teşekkür ederiz. +thanks
Tamer Öztürk
Department
Moderator

DepartmentModerator
Tamer Öztürk

MesajKonu: Geri: Fs9 için AI-Trafik Eklentisi Arıyorum   Fs9 için AI-Trafik Eklentisi Arıyorum EmptyPaz 26 Ocak 2014, 15:27

O halde izniniz olursa, Tescillerini paint ile kendim eklemek istiyorum texturelere.Şimdiden kolay gelsin.Saygılar
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Fs9 için AI-Trafik Eklentisi Arıyorum   Fs9 için AI-Trafik Eklentisi Arıyorum EmptyPaz 26 Ocak 2014, 15:49

kahkaha
Tabi ki hocam. paketleri paylaştıktan snra isteyen herkes pakette istediği gibi oynayabilir, sonucuna katlanmak şartıyle tabii... kahkaha
Neden güldüm?.. O kadar kolay olmadığından...
Örneğin..Mustafa hocamın bir adet tescilsiz boyayacağı textureden 3 adet türeteceksiniz.
-Her birine ayrı ayrı tescil yazacaksınız.
-"Aircraft.cfg" de her textureye ayrı birer [flightsim.??] paragrafı uygulayacaksınız,
-Uyguladığınız üç paragrafın herbirinde farklı tanımlama olan "title=" karşısındaki yazıları alarak,
- "AI-Turkey013-014_pegasus.BGL" dosyasını "Ttols ile açıp, içinden çıdanger 3 adet txt'den "Aircraft.txt" ye yukarıdaki title yazılarını gerektiği gibi üçünü de ilave edeceksiniz.
-İlave ettiğiniz bu yeni aircarft-title satırlarına eşleşen plan(tescilli) satırını da "ttols'dan çıkan üç txt dosyasından "Flightplans.txt" içine uygulanacak
- Yine ttols tarafından çıkartılmış üç txt'den "Airports.txt" ye de yeni A320 uçakların sefer yaptığı havaalanlarının kodlarını, koordinatlarını ve meydan yükseltilerini yazdıktan ...sonra.....

- Yeni güncellenmiş bu üç txt dosyasını yine TTols ile BGL formatına dönüştüreceksiniz,
- 3 adet A320 uçağının da "air dosyasını "AirEd" yazılımı ile açarak "105." satırdaki "*Aircraft Types" değerini "2 " yapacaksınız ki Fs açılırken görmemiz gerekmeyen bu AI uçakların yüzünden Fs daha kısa zamanda açılsın ve Frame düşmesin.

... sadece boyamaya tescili eklemek veya değişiklik yapmakla iş bitmiyor. Bütün bunları da yapmak gerekiyor. Hadi bakalım, tabana kuvvet! kahkaha
Tamer Öztürk
Department
Moderator

DepartmentModerator
Tamer Öztürk

MesajKonu: Geri: Fs9 için AI-Trafik Eklentisi Arıyorum   Fs9 için AI-Trafik Eklentisi Arıyorum EmptyPaz 26 Ocak 2014, 16:09

Hocam dediğim gibi ben zaten AI eklentisini offline uçak için kullanmayacağım.Online networkte atıyorum yan tarafımızda Pegasus B738 TC-AAL uçağı var, biz onu AI trafik olarak gerçek ve güncel boyamayla göreceğiz bu eklenti sayesinde.Yoksa AI uçaklar İstanbul-Adana seferi yapmayacaklar yani kahkaha
Yinede bilgiler için teşekkürler.
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Fs9 için AI-Trafik Eklentisi Arıyorum   Fs9 için AI-Trafik Eklentisi Arıyorum EmptyPaz 26 Ocak 2014, 16:11

Hımm.. Online da nasıl kullanacağını bilemiyorum ama, umarım istediğin gibi başarılı olabilirsin. Olmazsa, takıldığın yerlerde, benim de bildiğim yerler ise yardım ederim/ederiz hocam. Bravo!
Tamer Öztürk
Department
Moderator

DepartmentModerator
Tamer Öztürk

MesajKonu: Geri: Fs9 için AI-Trafik Eklentisi Arıyorum   Fs9 için AI-Trafik Eklentisi Arıyorum EmptyPaz 26 Ocak 2014, 17:34

Teşekkür ederim hocam sağolun.Benim için acelesi yok olmasa da olur.Yayımladığınızda gerekli düzenlemeyi yaptıktan sonra paylaşabilirim burada.Sevgilerimle
Mustafa Adlin
MODERATOR

MODERATOR
Mustafa Adlin

MesajKonu: Geri: Fs9 için AI-Trafik Eklentisi Arıyorum   Fs9 için AI-Trafik Eklentisi Arıyorum EmptyPaz 09 Şub. 2014, 18:37

Pilot hocam AI Planlar ne durumda kahkaha

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sitesinde AI A320 Sharklets uçağını buldum. İsterseniz boyamaya başlayayım pilot hocam.

Buda textureden. Sharklet mevcut.

Fs9 için AI-Trafik Eklentisi Arıyorum
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» [Tavsiye]; Deniz, Göl, Okyanus Eklentisi arıyorum.
» AI Trafik Duzenleyicisi - P3d ve FsX icin-
» AI TRAFiK iÇiN YARARLI SiTELERiN BAĞLANTILARI
» FSX için AI Traffic arıyorum?
» Sıfırdan Kurulan Bir Havalimanına "AI Trafik" Eklemek?