VAPS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSSSGiriş yapKayıt Ol
Facebook
Google Translator
VAPS following countries:
( Since 28.01.2014 )
Hangi M.Flight Simulator versiyonunu kullanıyorsunuz? - Sayfa 2 Flags_1
VAPS Forum Links
 Anasayfa-Indeks
 VAPS-Download
 Üye Listesi-Member List
 Kişisel Ayarlarınız-Profil
 SSS-Help
 Arama-Search
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi lütfen paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde VAPS adresi saklayın ve paylaşın

Hangi M.Flight Simulator versiyonunu kullanıyorsunuz?

+29
Yunus Piyade
ibrahim
PETER
mert şişko
basay71
enesyildirim
velican35
cem
Kaan Özgel
Oguzhan KILIC
Selim ŞAHİN
orhanyavuz
tezcalitpoka
bil
trooper
gokturk78
skoksal
fxraryd
Erdinç TURKAN
bso!d€roß
awin8g_flæ
haniz
phantomII
Tropic
TUAF-Tora
yigitciftci
Kahraman Pilot
epremsoft
pilot
33 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki

VAPS Fs kullanıcıları
Fs 2004
Hangi M.Flight Simulator versiyonunu kullanıyorsunuz? - Sayfa 2 Vote_l1038%Hangi M.Flight Simulator versiyonunu kullanıyorsunuz? - Sayfa 2 Vote_r10
 38% [ 40 ]
Fs X
Hangi M.Flight Simulator versiyonunu kullanıyorsunuz? - Sayfa 2 Vote_l1052%Hangi M.Flight Simulator versiyonunu kullanıyorsunuz? - Sayfa 2 Vote_r10
 52% [ 54 ]
Fs9+FsX
Hangi M.Flight Simulator versiyonunu kullanıyorsunuz? - Sayfa 2 Vote_l1010%Hangi M.Flight Simulator versiyonunu kullanıyorsunuz? - Sayfa 2 Vote_r10
 10% [ 10 ]
Toplam Oylar : 104

YazarMesaj
trooper
Pilot-1

Pilot-1
trooper

Hangi M.Flight Simulator versiyonunu kullanıyorsunuz? - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Hangi M.Flight Simulator versiyonunu kullanıyorsunuz?   Hangi M.Flight Simulator versiyonunu kullanıyorsunuz? - Sayfa 2 EmptyÇarş. 28 Nis. 2010, 10:51

İkiside mevcut tercihen FS9 :pirat:
bil
Pilot-1

Pilot-1
bil

MesajKonu: Geri: Hangi M.Flight Simulator versiyonunu kullanıyorsunuz?   Hangi M.Flight Simulator versiyonunu kullanıyorsunuz? - Sayfa 2 EmptyÇarş. 12 Mayıs 2010, 18:03

Herkese merhaba. Flight Simulator X Gold editin Kullaniyorum. Sayin Hocalarim FSX'in de Service pack2 si var (http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=204fee1e-f8de-4b21-9a32-5a41a3e27ff0&displaylang=de) Not:Bu service pack2 Almanca Dili icindir. Tabiiki FSX iniz Orginali oldugundan Kurabiliyorsunuz. Benim fsx Gold Editin oldugu icin icerisinde "Acceleration" mevcut oldugu icin kurmuyorum, cünkü Acceleration, Service pack2'nin Genisletilmis hali dir, ayrica ikisinide (Flight Simulator X SP2 ve Acceleration'u) bir fsx icerisine yükleyemezsiniz. FSX, ServicePack1 + SErvicePack2 veya FSX, ServicePack1 + Acceleration kurarak olur.
Hatalarimdan Dolayi herkesden Özür diliyorum ve herkese Kazasiz Ucuslar dileklerimle Hersey Gönlünüzce olsun.
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Hangi M.Flight Simulator versiyonunu kullanıyorsunuz?   Hangi M.Flight Simulator versiyonunu kullanıyorsunuz? - Sayfa 2 EmptyÇarş. 12 Mayıs 2010, 18:31

Değerli bilgileriniz ve paylaşım için teşekkürler. FsX kullanıcıları için faydalı olacaktır.
bil
Pilot-1

Pilot-1
bil

MesajKonu: Geri: Hangi M.Flight Simulator versiyonunu kullanıyorsunuz?   Hangi M.Flight Simulator versiyonunu kullanıyorsunuz? - Sayfa 2 EmptyÇarş. 12 Mayıs 2010, 22:36

Pilot hocam hizli cevap icin Tesekkür ederim. Amma benim yazim cok büyük olmus.
awin8g_flæ
Pilot-4

Pilot-4

MesajKonu: Geri: Hangi M.Flight Simulator versiyonunu kullanıyorsunuz?   Hangi M.Flight Simulator versiyonunu kullanıyorsunuz? - Sayfa 2 EmptyPerş. 13 Mayıs 2010, 02:03

bil demiş ki:
Herkese merhaba. Flight Simulator X Gold editin Kullaniyorum. Sayin Hocalarim FSX'in de Service pack2 si var (http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=204fee1e-f8de-4b21-9a32-5a41a3e27ff0&displaylang=de) Not:Bu service pack2 Almanca Dili icindir. Tabiiki FSX iniz Orginali oldugundan Kurabiliyorsunuz. Benim fsx Gold Editin oldugu icin icerisinde "Acceleration" mevcut oldugu icin kurmuyorum, cünkü Acceleration, Service pack2'nin Genisletilmis hali dir, ayrica ikisinide (Flight Simulator X SP2 ve Acceleration'u) bir fsx icerisine yükleyemezsiniz. FSX, ServicePack1 + SErvicePack2 veya FSX, ServicePack1 + Acceleration kurarak olur.
Hatalarimdan Dolayi herkesden Özür diliyorum ve herkese Kazasiz Ucuslar dileklerimle Hersey Gönlünüzce olsun.

Burada bir yanlış var, FSX orjinal olduğunda değil Windows orjinal olduğunda indirebiliyorsunuz.
Bu da SP1 ve SP2 'nin ingilizce versiyonları...

SP1; [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

SP2; [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
bil
Pilot-1

Pilot-1
bil

MesajKonu: Geri: Hangi M.Flight Simulator versiyonunu kullanıyorsunuz?   Hangi M.Flight Simulator versiyonunu kullanıyorsunuz? - Sayfa 2 EmptyPerş. 13 Mayıs 2010, 15:18

Herkese merhaba . Sorry Hocam ben yukarda indirmeden bahsetmiyorum YÜKLEME'den Bahsediyorum ve bircok Internet sitelerinde FSX ServicePacklar var illede Microsoftdan indirilmesi sart deil, Ayrica Lütfen yanlis anlasilma olmasin Windowsunuz ILLEGAL olsa dahi (Tabiiki öyle birsey yapmiyacaginizi biliyorum) FSX'iniz i Registry yapandan sonra ServicePack1 + 2'yi veya biraz daha iyisi (mümkünse) FSX, ServicePack1 + Acceleration yüklenebilir. Burasi bir Paylasim yeri Emegi gecen herkese tesekkürlerimi sunarim. Hersey gönlünüzce olsun.
awin8g_flæ
Pilot-4

Pilot-4

MesajKonu: Geri: Hangi M.Flight Simulator versiyonunu kullanıyorsunuz?   Hangi M.Flight Simulator versiyonunu kullanıyorsunuz? - Sayfa 2 EmptyPerş. 13 Mayıs 2010, 23:01

Başka sitelerde de olması bence bir şeyi değiştirmez, orjinali varken neden başka siteden indireyim ki :)

Ayrıca registry olmamış bir FS versiyonu bulunmamakta hocam. Sitemizde ne bu şekilde kaçak kullanımlara izin vermekte ne de bu registry yapılmamış FS kullanan arkadaşlara destek vermekteyiz.
bil
Pilot-1

Pilot-1
bil

MesajKonu: Geri: Hangi M.Flight Simulator versiyonunu kullanıyorsunuz?   Hangi M.Flight Simulator versiyonunu kullanıyorsunuz? - Sayfa 2 EmptyPerş. 13 Mayıs 2010, 23:16

Ancak siz haklisiniz diyerek pes ediyorum.
tezcalitpoka
Pilot-1

Pilot-1
tezcalitpoka

MesajKonu: Geri: Hangi M.Flight Simulator versiyonunu kullanıyorsunuz?   Hangi M.Flight Simulator versiyonunu kullanıyorsunuz? - Sayfa 2 EmptyCuma 12 Kas. 2010, 13:01

Merhabalar
ben çok uzun zaman önce fs 2002 ile başlamıştım aradan uzun süre geçti ve 2004 e geçelim artık diyerekten fs 9 u kullanmaya başladım,sizce 9 ve 10 arasında ne gibi farklılıklar vardır (grafikler dışında)neden 10 değilde 9 dersem (:?

cevabını burada bulabılırım :)
Alıntı :
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
bil
Pilot-1

Pilot-1
bil

MesajKonu: Geri: Hangi M.Flight Simulator versiyonunu kullanıyorsunuz?   Hangi M.Flight Simulator versiyonunu kullanıyorsunuz? - Sayfa 2 EmptyCuma 12 Kas. 2010, 15:44

Herkese Merhaba.
Ben Microsoft Flight Simulator X Gold edition -Acceleration
Erdinç TURKAN
MANAGER

MANAGER
Erdinç TURKAN

MesajKonu: Geri: Hangi M.Flight Simulator versiyonunu kullanıyorsunuz?   Hangi M.Flight Simulator versiyonunu kullanıyorsunuz? - Sayfa 2 EmptyCuma 12 Kas. 2010, 18:50

FS2004 + WİN 7 64 bit e geçiş yaptım, sadece nhanceri kuramadım, WİN 7 64 bit e uyumlu versiyonunu bekliyorum, onun yerine Geforce_SLI_Profile_Tool kurdum, 3 seceneği var,

C8 X Q
C8 X S
C16 X S

C8 X S i kurdum, çok memnunum.

En son Erdinç TURKAN tarafından Perş. 07 Haz. 2012, 10:51 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
orhanyavuz
ADMIN
Orgnztor Manager

ADMINOrgnztor Manager
orhanyavuz

MesajKonu: Geri: Hangi M.Flight Simulator versiyonunu kullanıyorsunuz?   Hangi M.Flight Simulator versiyonunu kullanıyorsunuz? - Sayfa 2 EmptyC.tesi 20 Kas. 2010, 12:17

Ben FSX kullanıyordum ama bilgisayar sistemim yeterli olmadığı için
arkadaşların tavsiyesi ile 2004 e geçtim ve memnunum
pilot
MANAGER

MANAGER
pilot

MesajKonu: Geri: Hangi M.Flight Simulator versiyonunu kullanıyorsunuz?   Hangi M.Flight Simulator versiyonunu kullanıyorsunuz? - Sayfa 2 EmptyCuma 04 Şub. 2011, 01:18

-
Konu yukarı!...

Değerli arkadaşlar, lütfen bu anketteki hangi şıktaki Fs vesiyonunu kullanıyorsanız lütfen işaretleyiniz...Kİ;
Sayfalarımızın sol tarafına alt sıralara yeni eklenen "VAPS Fs Kullanıcıları" widget'inde işaretlediğiniz ve çoğalan Fs versiyonunuzu görebilesiniz. Teşekkürler.
Selim ŞAHİN
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR
Selim ŞAHİN

MesajKonu: Geri: Hangi M.Flight Simulator versiyonunu kullanıyorsunuz?   Hangi M.Flight Simulator versiyonunu kullanıyorsunuz? - Sayfa 2 EmptyCuma 04 Şub. 2011, 15:06

Aktif FS9, frame düşük FSX :)
Oguzhan KILIC
Vaps Designer

Vaps Designer
Oguzhan KILIC

MesajKonu: Geri: Hangi M.Flight Simulator versiyonunu kullanıyorsunuz?   Hangi M.Flight Simulator versiyonunu kullanıyorsunuz? - Sayfa 2 EmptyCuma 04 Şub. 2011, 17:58

Sistem fsx e yetmediginden fs9 kullanıyorum bi takım eklentilerle gayet güzel grafiklere sahip oldum memnunum şu anda :)
Kaan Özgel
Global
MODERATOR

GlobalMODERATOR
Kaan Özgel

MesajKonu: Geri: Hangi M.Flight Simulator versiyonunu kullanıyorsunuz?   Hangi M.Flight Simulator versiyonunu kullanıyorsunuz? - Sayfa 2 EmptySalı 15 Şub. 2011, 17:12

Fsx+accelerition pack
cem
Pilot-1

Pilot-1
cem

MesajKonu: Geri: Hangi M.Flight Simulator versiyonunu kullanıyorsunuz?   Hangi M.Flight Simulator versiyonunu kullanıyorsunuz? - Sayfa 2 EmptyÇarş. 16 Şub. 2011, 01:30

Flight Simulator X Acceleration.
velican35
Pilot-2

Pilot-2
velican35

MesajKonu: Geri: Hangi M.Flight Simulator versiyonunu kullanıyorsunuz?   Hangi M.Flight Simulator versiyonunu kullanıyorsunuz? - Sayfa 2 EmptyÇarş. 06 Haz. 2012, 23:15

Flight simulator X kullanıyorum.
enesyildirim
Teacher Pilot

Teacher Pilot
enesyildirim

MesajKonu: Geri: Hangi M.Flight Simulator versiyonunu kullanıyorsunuz?   Hangi M.Flight Simulator versiyonunu kullanıyorsunuz? - Sayfa 2 EmptyPerş. 07 Haz. 2012, 09:45

FS X Kullanıyorum çok memnunum.
basay71
Pilot-4

Pilot-4
basay71

MesajKonu: Geri: Hangi M.Flight Simulator versiyonunu kullanıyorsunuz?   Hangi M.Flight Simulator versiyonunu kullanıyorsunuz? - Sayfa 2 EmptyPerş. 07 Haz. 2012, 10:58

FSX Deluxe + accelaration pack kullanıyorum
mert şişko
Pilot-3

Pilot-3
mert şişko

MesajKonu: Geri: Hangi M.Flight Simulator versiyonunu kullanıyorsunuz?   Hangi M.Flight Simulator versiyonunu kullanıyorsunuz? - Sayfa 2 EmptyPerş. 07 Haz. 2012, 11:32

fsx sp1 acc pack
mert şişko
Pilot-3

Pilot-3
mert şişko

MesajKonu: Geri: Hangi M.Flight Simulator versiyonunu kullanıyorsunuz?   Hangi M.Flight Simulator versiyonunu kullanıyorsunuz? - Sayfa 2 EmptyPerş. 07 Haz. 2012, 11:33

ayrıca fsx i pmdg ngx için kullanıyorum harika bir uçak
PETER
General
ADMIN

GeneralADMIN
PETER

MesajKonu: Geri: Hangi M.Flight Simulator versiyonunu kullanıyorsunuz?   Hangi M.Flight Simulator versiyonunu kullanıyorsunuz? - Sayfa 2 EmptyPerş. 07 Haz. 2012, 14:26

Erdinç TURKAN demiş ki:
FS2004 + WİN 7 64 bit e geçiş yaptım, sadece nhanceri kuramadım, WİN 7 64 bit e uyumlu versiyonunu bekliyorum, onun yerine Geforce_SLI_Profile_Tool kurdum, 3 seceneği var,

C8 X Q
C8 X S
C16 X S

C8 X S i kurdum, çok memnunum.

En iyisini yaptınız, nHANCER problemli bir yazılımdır, SLI PROFILE TOOL mükemel bir yazılım, yıllardır kullanıyorum, C8xS süper profil.
ibrahim
ADMIN
Paint Team Chief

ADMINPaint Team Chief
ibrahim

MesajKonu: Geri: Hangi M.Flight Simulator versiyonunu kullanıyorsunuz?   Hangi M.Flight Simulator versiyonunu kullanıyorsunuz? - Sayfa 2 EmptyPerş. 07 Haz. 2012, 15:37

Mecburen FS9 ve FSX ::)
Yunus Piyade
Vaps-Supervisor

Vaps-Supervisor
Yunus Piyade

MesajKonu: Geri: Hangi M.Flight Simulator versiyonunu kullanıyorsunuz?   Hangi M.Flight Simulator versiyonunu kullanıyorsunuz? - Sayfa 2 EmptyPerş. 07 Haz. 2012, 18:14

Nvidia Inspector kullanıyorum nHancer yerine gayet başarılı bir yazılım.Bu arada tercihim FS9.

Hangi M.Flight Simulator versiyonunu kullanıyorsunuz?
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» Flight Simulator'ü bırakıyorum.
» Bıktım bu Flight Simulator'un hatalarından
» Flight Simulator Düzenleme Programları ve Araçları
» Concorde hangi oyunda
» Hangi Joystick'i (Oyun Çubuğu) önerirsiniz?